معرفی برند ACP

ACP در سال ۱۹۸۸ در تارازونا اسپانیا تاسیس شد و از آن زمان با صادرات ۹۵٪ از فروش ما به بیش از ۴۰ کشور از طریق شبکه توزیع گسترده ، جهت گیری جهانی دارد.

مدت زمان مطالعه : ۲ دقیقه
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۹

معرفی برند acp

مقدمه

بپتانسیومتر در بورد ها کاربرد دارد مثلا عمل تنظیم ولتاژ یا جریان یا نور و غیره را انجام می دهد.
این پتانسیومتر ها در سایز های مختلف از ۵ میلمیتر تا ۱۵ میلیمتر و در مقادیر مختلف مقاومتی موجود است که بنابه سفارش مشتری قابل تهیه است.

درباره برند ACP

ACP در سال ۱۹۸۸ در تارازونا اسپانیا تاسیس شد و از آن زمان با صادرات ۹۵٪ از فروش ما به بیش از ۴۰ کشور از طریق شبکه توزیع گسترده ، جهت گیری جهانی دارد. فرآیند تولید این برند کاملاً خودکار است و شامل تمام مراحل میانی از دریافت ماده اولیه تا بسته بندی محصول نهایی را شامل می شود. طراحی و تولید هر دو در کارخانه ای در تارازونا واقع شده است .

امتیاز های برند ACP

ACP تحت مجوز های ISO 9001: 2015 و IATF 16949: 2016فعالیت می کند. این برند همچنان در زمینه تضمین کیفیت کلیه محصولات و خدمات خود و همچنین بهبود روندهای مدیریتی خود کار تلاش می کند. بازارهای اصلی مورد هدف برند ACP عبارتند از: لوازم خانگی (سفید و قهوه ای) ، صنعتی ، چندرسانه ای و خودرو. در چند سال گذشته ACP ، در تعدادی از پروژه های تحقیق و توسعه مربوط به فن آوری های سنجش کار کرده است. در این فعالیت ، ACP پروژه IPT-420000-2010-021 را كه توسط برنامه INNPACTO 2010 تأمین شده است ، از طرف وزارت اقتصاد و رقابت اسپانیا اعطا كرده است.

قیمت پتانسیومتر های ACP

ACPجهت اطلاع از قیمت به روز قیمت پتانسیومتر های ACP می توانید به صورت ۲۴ ساعته با عارف الکترونیک تماس بگیرید.

خرید پتانسیومتر های ACP

شما جهت خرید محصولات این برند می توانید سفارش خود را به شماره واتساپ ۰۹۲۰۳۲۱۳۲۴۰ و یا به صورت اینترنتی از طریق وبسایت عارف الکترونیک سفارش دهید.